De albums van Willy Vandersteen
Hier komt een overzicht van het werk van Willy Vandersteen. Of alles precies klopt weten we niet, maar we hopen van wel. Bij gagreeksen staat alleen de naam van de reeks vermeld. Nog niet alle stripreeksen staan hierbij. Momenteel zijn wij bezig met de albums van De rode ridder er bij te zetten, hierna komen nog o.a. Bessy, De avonturen van Judi, De grappen van Lambik, Jerom, Karl May, Biggles, Safari, Pats en Tits.
1940
Kitty Inno
1941
Tor de holbewoner
Pudifar in Wonderland
Sint Maarten
Pudifar in Wonderland
Sint Maarten
1942
Sint-Maarten
Onder pseudoniem Kaproen
Zóó zag Brussel de Dietsche Militanten
Bart de brigademan
Onder pseudoniem Kaproen
Zóó zag Brussel de Dietsche Militanten
Bart de brigademan
1943
Sindbad de zeerover
Lacelot
Piwo, het houten paard
De avonturen van Piwo, het houten paard
Zoo ik
Zoo ik een Indiaantje was
Zoo ik een Eskimootje was
Zoo ik een Zeerovertje was
Zoo ik een Riddertje was
Onder Pseudoniem Will
De lollige avonturen van Pudifar
Lacelot
Piwo, het houten paard
De avonturen van Piwo, het houten paard
Zoo ik
Zoo ik een Indiaantje was
Zoo ik een Eskimootje was
Zoo ik een Zeerovertje was
Zoo ik een Riddertje was
Onder Pseudoniem Will
De lollige avonturen van Pudifar
1944
Piwo, het houten paard
Piwo en de paardendieven
Piwo en de paardendieven
1945
De avonturen van Rikki en Wiske (Rikki en Wiske in Chocowakije)
De familie Snoek
Suske en Wiske
Op het eiland Amoras (Het eiland Amoras)
De familie Snoek
Suske en Wiske
Op het eiland Amoras (Het eiland Amoras)
1946
De familie Snoek
De vrolijke bengels
Piwo, het houten paard
Piwo bij de Zoeloes
Suske en Wiske
De sprietatoom
De vliegende aap
De vrolijke bengels
Piwo, het houten paard
Piwo bij de Zoeloes
Suske en Wiske
De sprietatoom
De vliegende aap
1947
De familie Snoek
Suske en Wiske
De zwarte madam
De koning drinkt
Prinses Zagemeel
Suske en Wiske
De zwarte madam
De koning drinkt
Prinses Zagemeel
1948
De familie Snoek
Suske en Wiske
De bokkerijders
De witte uil
Het spaanse spook
De avonturen van Lambik (De gekalibreerde kwibus)
De mottenvanger
Suske en Wiske
De bokkerijders
De witte uil
Het spaanse spook
De avonturen van Lambik (De gekalibreerde kwibus)
De mottenvanger
1949
De familie Snoek
Suske en Wiske
Bibbergoud
Lambiorix
Suske en Wiske
Bibbergoud
Lambiorix
1950
De familie Snoek
Suske en Wiske
De stierentemmer
De bronzen sleutel
De stalen bloempot
Het zingende nijlpaard
Suske en Wiske
De stierentemmer
De bronzen sleutel
De stalen bloempot
Het zingende nijlpaard
1951
De familie Snoek
Suske en Wiske
De ringelingschat
De Tartaarse helm
De Tuftuf Klub (De Tuf-Tufclub)
Het bevroren vuur
Suske en Wiske
De ringelingschat
De Tartaarse helm
De Tuftuf Klub (De Tuf-Tufclub)
Het bevroren vuur
1952
De familie Snoek
Suske en Wiske
De sterrenpukkers
De lachende wolf
De schat van Beersel
De dolle musketiers
Het vliegende hart
Suske en Wiske
De sterrenpukkers
De lachende wolf
De schat van Beersel
De dolle musketiers
Het vliegende hart
1953
De familie Snoek
't Prinske
Suske en Wiske
De tamtamklopper (De tamtamkloppers)
De Knokkersburcht
Het geheim der gladiatoren (Het geheim van de gladiatoren)
De cirkusbaron (De circusbaron)
't Prinske
Suske en Wiske
De tamtamklopper (De tamtamkloppers)
De Knokkersburcht
Het geheim der gladiatoren (Het geheim van de gladiatoren)
De cirkusbaron (De circusbaron)
1954
De familie Snoek
't Prinske
Het plezante circus
Suske en Wiske
De speelgoedzaaier
De ijzeren schelvis
Tijl Uilenspiegel
De opstand der Geuzen
't Prinske
Het plezante circus
Suske en Wiske
De speelgoedzaaier
De ijzeren schelvis
Tijl Uilenspiegel
De opstand der Geuzen
1955
't Prinske
Suske en Wiske
De gezanten van Mars
De kleppende klipper
De straatridder
De brullende berg
Tijl Uilenspiegel
Fort-Oranje
Suske en Wiske
De gezanten van Mars
De kleppende klipper
De straatridder
De brullende berg
Tijl Uilenspiegel
Fort-Oranje
1956
't Prinske
Suske en Wiske
De spokenjagers
De groene splinter
De snorrende snor
Suske en Wiske
De spokenjagers
De groene splinter
De snorrende snor
1957
't Prinske
Suske en Wiske
De stemmenrover
Het taterende testament (Het sprekende testament)
De zonnige zageman / De zonnige zeurpiet (De geverniste zeerovers)
De rammelende rally
Suske en Wiske
De stemmenrover
Het taterende testament (Het sprekende testament)
De zonnige zageman / De zonnige zeurpiet (De geverniste zeerovers)
De rammelende rally
1958
't Prinske
De lustige zwervers
Suske en Wiske
Het gouden paard
De duistere diamant
De zwarte zwaan
Het vliegende bed
De lustige zwervers
Suske en Wiske
Het gouden paard
De duistere diamant
De zwarte zwaan
Het vliegende bed
1959
't Prinske
Suske en Wiske
De Texasrakkers
De windmakers
De rode Ridder
Het gebroken zwaard
Suske en Wiske
De Texasrakkers
De windmakers
De rode Ridder
Het gebroken zwaard
1960
Suske en Wiske
De gouden cirkel
De zingende zwammen
De wolkeneters
De rode Ridder
De gouden sporen
Het veenspook
De parel van Bagdad
De vrijschutter
De gouden cirkel
De zingende zwammen
De wolkeneters
De rode Ridder
De gouden sporen
Het veenspook
De parel van Bagdad
De vrijschutter
1961
Suske en Wiske
De klankentapper
De wilde weldoener
Het hondenparadijs
De rode Ridder
Het wapen van Rihei
De val van Angkor
De gouden sikkel
De draak van Moerdal
De klankentapper
De wilde weldoener
Het hondenparadijs
De rode Ridder
Het wapen van Rihei
De val van Angkor
De gouden sikkel
De draak van Moerdal
1962
Suske en Wiske
De kaartendans
De kwakstralen
Het rijmende paard
De rode Ridder
Storm over Damme
De zilveren adelaar
De hoorn van Horak
De kaartendans
De kwakstralen
Het rijmende paard
De rode Ridder
Storm over Damme
De zilveren adelaar
De hoorn van Horak
1963
Suske en Wiske
De sissende sampam (De sissende sampan)
Sjeik El Rojenbiet
De nerveuze Nerviers (De nerveuze Nerviërs)
De rode Ridder
De vuurgeest
De galmende Kinkhoorns
De zwarte wolvin
Baloch de reus
De zeekoning
De sissende sampam (De sissende sampan)
Sjeik El Rojenbiet
De nerveuze Nerviers (De nerveuze Nerviërs)
De rode Ridder
De vuurgeest
De galmende Kinkhoorns
De zwarte wolvin
Baloch de reus
De zeekoning
1964
Suske en Wiske
Het zoemende ei
De koddige kater
De rode Ridder
De witte tempel
Koning Arthur
Kerwyn de magiër
De wilde horde
De ring van Merlijn
Het zoemende ei
De koddige kater
De rode Ridder
De witte tempel
Koning Arthur
Kerwyn de magiër
De wilde horde
De ring van Merlijn
1965
De familie Snoek
Suske en Wiske
De schone slaper
De apekermis
Jeromba de Griek
De rode Ridder
Hugon de hofnar
De zwarte banier
Het rijk van Enid
De kroon van Deirdre
Suske en Wiske
De schone slaper
De apekermis
Jeromba de Griek
De rode Ridder
Hugon de hofnar
De zwarte banier
Het rijk van Enid
De kroon van Deirdre
1966
De familie Snoek
Suske en Wiske
De dulle griet
De poenschepper
Wattman
De rode Ridder
Het graf van Ronjar
De maansteen
De zwaneburcht
Mysterie te Camelot
Suske en Wiske
De dulle griet
De poenschepper
Wattman
De rode Ridder
Het graf van Ronjar
De maansteen
De zwaneburcht
Mysterie te Camelot
1967
De familie Snoek
Suske en Wiske
Het mini-mierennest
De zeven snaren
De gramme huurling
De rode Ridder
De groene mummie
Angst over Nevelland
Het beleg van Crowstone
De stenen beelden
Het derde wapen
Suske en Wiske
Het mini-mierennest
De zeven snaren
De gramme huurling
De rode Ridder
De groene mummie
Angst over Nevelland
Het beleg van Crowstone
De stenen beelden
Het derde wapen
1968
De familie Snoek
Suske en Wiske
Tedere Tronica
De briesende bruid
De rode Ridder
De zwarte roos
De wilde jacht
De verzonken klok
Nootkreet uit Cambor
Suske en Wiske
Tedere Tronica
De briesende bruid
De rode Ridder
De zwarte roos
De wilde jacht
De verzonken klok
Nootkreet uit Cambor
1969
De familie Snoek
Suske en Wiske
De junglebloem
De dromendiefstal
De charmante koffiepot
Suske en Wiske
De junglebloem
De dromendiefstal
De charmante koffiepot
1970
De familie Snoek
Suske en Wiske
Twee toffe totems
De toornige tjiftjaf
De kale kapper
Suske en Wiske
Twee toffe totems
De toornige tjiftjaf
De kale kapper
1971
De familie Snoek
Suske en Wiske
Het brommende brons
De steensnoepers
Suske en Wiske
Het brommende brons
De steensnoepers
1972
De familie Snoek
1973
Suske en Wiske
De snoezige Snowijt
Robert en Bertrand
Mysterie op Rozendael
Het opgejaagde weeskind
De snoezige Snowijt
Robert en Bertrand
Mysterie op Rozendael
Het opgejaagde weeskind
1974
Suske en Wiske
De vergeten vallei
Robert en Bertrand
De Nabjar van Poenjab
De levende brug
De rode herberg
Het zwarte land
De toverlantaarn
De vergeten vallei
Robert en Bertrand
De Nabjar van Poenjab
De levende brug
De rode herberg
Het zwarte land
De toverlantaarn
1975
Suske en Wiske
De vinninge Viking
Robert en Bertrand
De weerwolf
Het zilveren raadsel
De kwade hond
De groene draak
Zwarte Mie, de orgeldraaister
De vinninge Viking
Robert en Bertrand
De weerwolf
Het zilveren raadsel
De kwade hond
De groene draak
Zwarte Mie, de orgeldraaister
1976
Robert en Bertrand
Geheim document
De spookhond
De stakingbreker
Het geheim van Flodderzeel
Avontuur in Moldavië
Geheim document
De spookhond
De stakingbreker
Het geheim van Flodderzeel
Avontuur in Moldavië
1977
Suske en Wiske
De lollige lakens
Robert en Bertrand
De rode kaproen
De duistere machten
Jacht op de Sperwer
De ramp van Corvilain
Spoken in het Zwin
De lollige lakens
Robert en Bertrand
De rode kaproen
De duistere machten
Jacht op de Sperwer
De ramp van Corvilain
Spoken in het Zwin
1978
Robert en Bertrand
Het spookhuis
De gouden kinkhoorn
Vreemde bezoekers
De zwarte kat
Het spookhuis
De gouden kinkhoorn
Vreemde bezoekers
De zwarte kat
1979
Robert en Bertrand
De laatste bokkerijder
Het duel
De wolvenhoeve
De verdwenen fotografe
De schat van de Tempeliers
De elfenjager
De laatste bokkerijder
Het duel
De wolvenhoeve
De verdwenen fotografe
De schat van de Tempeliers
De elfenjager
1980
Robert en Bertrand
De geheime sekte
Het wrekende vuur
De hel van Solfinero
Het raadsel Zarata
De geheimen van de Mont Blanc
De titanen
De geheime sekte
Het wrekende vuur
De hel van Solfinero
Het raadsel Zarata
De geheimen van de Mont Blanc
De titanen
1981
Robert en Bertrand
Fantoom op spoor zeven
De vliegende Hollander
De dochters van de zon
De demon van Paracelse
Het stervende huis
Fantoom op spoor zeven
De vliegende Hollander
De dochters van de zon
De demon van Paracelse
Het stervende huis
1982
Suske en Wiske
Het Bretoense broertje
Robert en Bertrand
De witte wolf
Drama in de Orient-Express
De helderziende
De ijzeren helm
Als de raven sterven
Het Bretoense broertje
Robert en Bertrand
De witte wolf
Drama in de Orient-Express
De helderziende
De ijzeren helm
Als de raven sterven
1983
Robert en Bertrand
De gouden hand
De wraak van Zabor
Verschijningen
De eenhoorn
Het grote raadsel I
De gouden hand
De wraak van Zabor
Verschijningen
De eenhoorn
Het grote raadsel I
1984
Robert en Bertrand
Het grote raadsel II
Vlucht naar Rochamps
Het spiegelbeeld
De vloek van Hyavar
De magische handen
Gevaarlijke mummies
De doodsbode
Het grote raadsel II
Vlucht naar Rochamps
Het spiegelbeeld
De vloek van Hyavar
De magische handen
Gevaarlijke mummies
De doodsbode
1985
Suske en Wiske
De ruige regen
Robert en Bertrand
Offers voor Drosera I
Offers voor Drosera II
De vondelinge
Paniek in Saltshire
De hotelrat
De vleermuis
Jacht op nr 17
De Geuzen
De zeven jagers
De ruige regen
Robert en Bertrand
Offers voor Drosera I
Offers voor Drosera II
De vondelinge
Paniek in Saltshire
De hotelrat
De vleermuis
Jacht op nr 17
De Geuzen
De zeven jagers
1986
Suske en Wiske
De eenzame eenhoorn
De Geuzen
De ekster op de galg
Flodderbes, de heks
Schanulleke
Eiko, de wijze boom
De eenzame eenhoorn
De Geuzen
De ekster op de galg
Flodderbes, de heks
Schanulleke
Eiko, de wijze boom
1987
De Geuzen
De rattenvanger
Soetkin, de waanzinnige
De rattenvanger
Soetkin, de waanzinnige
1988
Suske en Wiske
De wervelende waterzak
De Geuzen
Onheil boven Damme
De wervelende waterzak
De Geuzen
Onheil boven Damme
1989
De Geuzen
De strijd om slot Loevestein
Verraad in Duindijkke
De nacht van satanszoon
De strijd om slot Loevestein
Verraad in Duindijkke
De nacht van satanszoon
1990
De Geuzen
De wildeman van Gaasbeek
De wildeman van Gaasbeek